3MM Racing Academy
Szkolenia motocyklowe
tel.: 602 387 564
zapisy@3mmracingacademy.pl

Partnerzy

www.AutoCZESCIonline24.pl

Enjoy Driving

Pasjonaci zajmujący się profesjonalnymi szkoleniami samochodowymi w całej Polsce - przyczyniamy się do zwiększania bezpieczeństwa czynnego na drogach. EnjoyDriving zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń bezpiecznej jazdy oraz realizacją imprez rajdowo-integracyjnych. Do każdego podchodzimy indywidualnie i słuchamy jego potrzeb, jednocześnie przekazując niezbędną wiedzę w zakresie bezpiecznej jazdy. W trakcie kursów stawiamy nacisk na ciekawe i bardzo ważne ćwiczenia praktyczne, wiedzę teoretyczną zaś przekazujemy w pigułce. Ważną częścią działalności są imprezy firmowe obejmujące szkolenie połączone z dużą dawką adrenaliny w samochodzie rajdowym.

strona www: http://www.enjoydriving.pl

Twój Wyścig

Portal motocyklowy przeznaczony dla pasjonatów motocykli, którzy wykorzystują swoje jednoślady do czegoś więcej niż sama jazda po ulicy, czy wypad za miasto. Chcą rozwijać swoje umiejętności, doskonalić technikę jazdy i czerpać przyjemność z amatorskich wyścigów na torach w Polsce i krajach sąsiadujących. Twojwyscig.pl to portal, którego główną ideą jest propagowanie bezpiecznej jazdy!

strona www: http://twojwyscig.pl/

Koszalin MOTOPARK

 Tor projektowany pod karting ale z myślą również o innych zastosowaniach. Dzięki temu nitka toru jest szeroka, a nawierzchnia równa. Bardzo ciekawa i techniczna trasa. Kombinacje zakrętów, łuki pokonywane w parach, szykany, nawroty i zakręty przy większej prędkości, a także znaczne zmiany wysokości pozwalają poprawiać umiejętności symulując różne warunki oraz poznać zachowanie motocykla w zmiennych warunkach trasy. Dodatkowym atutem jest ułożenie trasy pozwalające śledzić poczynania kursantów z trybuny i przekazywanie bieżących uwag przy zjęździe z toru.

strona www: http://www.moto-park.pl/

2 BE FAST

Na stronie dowiecie się jak zacząć swoją przygodę z jazdą na torach wyścigowych i jak się do tego przygotować. Znajdziecie tam informacje na temat sportowej techniki jazdy, przygotowania motocykla do jazdy wyścigowej, opon, zawieszenia, akcesoriów wyścigowych, torów, eventów track day’owych i wiele innych.

strona www: http://2befast.pl/

Moto-Akcesoria

sklep motocyklowy- akcesoria motocyklowe.

strona www: http://www.moto-akcesoria.pl/

BFG Suspension

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem oraz tuningiem zawieszeń.

Wyszkoleni technicy pomogą Ci rozwiązać każdy problem związany z amortyzatorami.

W usługach między innymi:
- okresowe wymiany olejów w zawieszeniu
- pełny serwis z wymianą uszczelniaczy (regeneracja)
- tuning zawieszenia pod pojazd i zawodnika
- usługa pompowania azotem (w przypadku samodzielnego serwisu)
- doradztwo w ustawianiu sprzętu

Serwisujemy:
Cane Creek, Elka, Marzocchi, Ohlins, DSP, WP, Matris, Sachs, Arrow, Scott Equalizer, Showa, KYB, Rock Shox, DVO, Toby oraz wiele innych.

Nie jesteśmy mechanikami ogólnymi nie naprawiamy silników itp, zajmujemy się tylko i wyłącznie tematem zawieszeń. Dzięki temu możemy skupić się na tym co robimy dobrze.

strona www: http://bfgsuspension.pl/

ABauto

Profejsnalne oklenie motocykli i samochodów

strona www: http://abauto.weebly.com/

Nova Bike - Nowoczesna marka kosmetyków motocyklowych

Profesjonalna linia kosmetyków motocyklowych. Nova Bike to  nowoczesna marka, stale szukająca skutecznych rozwiązań w obszarze chemii motocyklowej, tak aby ułatwić Państwu prawidłową konserwację i pielęgnację motocykli.Misją Nova Bike jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów, tak aby poczuli że zajmiemy się ich motocyklem tak samo jak swoimi.

strona www: http://nova-bike.pl/

ACES SA

Kiedy nie jeżdżą z nami na torze zajmują się węglem aktywnym, filtrami i innymi złożami filtracyjnymi. Gdybyście w trakcie poprawiania Waszej techniki przypomnieli sobie o tym, że akurat macie do odsiarczenia kilka tysięcy metrów sześciennych biogazu lub emisję kilku ton LZO do usunięcia koniecznie się z nimi skontaktujcie J  To zupełnie nie nasza bajka ale ACES wspiera nas więc nie pozostajemy dłużni. Polecamy!!

strona www: http://www.aces.pl/

ST-Motor

Firma ST-Motor zajmuje się sprzedażą, serwisowaniem, wymianą, wyważaniem oraz wulkanizacją opon motocyklowych do wszystkich typów motocykli 

Adres i dane kontaktowe: 
ul.Rubinowa 14, 83-010 Straszyn

Zamówienia opon, informacja o cenach i dostępności; tel. 604 271 700

Serwis, informacja o obłożeniu warsztatu i cenach usług; tel. 608 285 174
e-mail: opony@st-motor.pl
strona: www.st-motor.pl
FB: https://www.facebook.com/serwis.stmotor/
Twitter: https://twitter.com/Serwis_ST_Motor
Google plus: https://plus.google.com/116085736130245676957/posts
 

strona www: www.st-motor.pl


Polecane OSK

Certyfikat Jakości Kursów Motocyklowych 3MM Racing Academy

OSK Goździk

Województwo Wielkopolskie 

Miasto: Poznań 

Adres: pl. Zbawiciela 19

telefon: 606-451-402

Nauczymy Cię jeździć, a nie tylko zdać egzamin". Zapewniam solidne podstawy szkolimy kadrę w 3MM Racing Academy i dajemy solidne i prawidłowe podstawy dla chcących nie tylko zdać egzamin ale nauczyć się prawidłowo zachowywać na współczesnym motocyklu. 

strona www: http://www.astra-prawojazdy.pl