3MM Racing Academy
Szkolenia motocyklowe
tel.: 602 387 564
zapisy@3mmracingacademy.pl

Miejsca szkoleń

Praktyka

Odbywa się na torach:

Tor Koszalin

Tor projektowany pod karting ale z myślą również o innych zastosowaniach. Dzięki temu nitka toru jest szeroka, a nawierzchnia równa. Bardzo ciekawa i techniczna trasa. Kombinacje zakrętów, łuki pokonywane w parach, szykany, nawroty i zakręty przy większej prędkości, a także znaczne zmiany wysokości pozwalają poprawiać umiejętności symulując różne warunki oraz poznać zachowanie motocykla w zmiennych warunkach trasy. Dodatkowym atutem jest ułożenie trasy pozwalające śledzić poczynania kursantów z trybuny i przekazywanie bieżących uwag przy zjęździe z toru.

Tor Toruń

Obiekt o bardziej otwartej charakterystyce sprzyjający szybszej jeździe. Tutaj najchętniej spotykamy się z uczestnikami drugiego poziomu szkolenia. Nitka toru o szerokości 10-15 metrów. Odcinki o zmiennej przyczepności pozwalając w bezpiecznych warunkach poznawać zmienne zachowanie motocykla. W konfiguracji trasy występują bardzo szybkie, otwierające się zakręty jak i ciasne łuki, gdzie bardzo istotna jest linia przejazdu. Wysoka wieża również daje możliwość obserwacji wydarzeń na całej trasie.

Tor Bydgoszcz

Nowoczesny tor kartingowy po świeżo zakończonym remoncie. Bardzo ciekawa i wymagająca konfiguracja trasy o szerokości 8-12 metrów. tutaj również widać całą nitkę toru z trybun. Nowa nawierzchnia zapewnia świetną przyczepność, a wymagająca konfiguracja zmusza do skupienia się na pracy z motocyklem zamiast rozwijaniu dużych prędkości.

Tor w Gostyniu

To kolejny ciekawy obiekt popularny w polskich wyścigach zlokalizowany około 100km od Wrocławia. Jego rozległość, techniczna charakterystyka i dobra przyczepność jest wykorzystywana zarówno przez karting jak i w zawodach supermoto. Dzięki tej różnorodności można ćwiczyć szeroki wachlarz umiejętności na szerokiej nitce toru.

Autodrom Pomorze - Pszczółki obok Gdańska

Tor oddalony 30 kilometrów od Gdańska. Pierwszego w północnej Polsce profesjonalny Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy z torem kartingowym o długości 1047 m. Został oddany do użytku w lipcu 2015 roku. Nitka toru bardzo techniczna i dobrze nadająca się do pracy nad techniką jazdy dla motocyklistów.

Tor Łódź

Nowy świetny obiekt który zostaje oddany do użytku w czerwcu 2016 roku.

TOR ŁÓDŹ jest jedynym takim obiektem w województwie łódzkim, który daje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów osobowych, motocykli oraz gokartów. Nasz projekt, to m.in. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ), który jest wyposażonym w ponad 1,5 km tor asfaltowy o szerokości 8-12 m.

Teoria

Teoria odbywa się zawsze w sali wykładowej w Gdańsku lub w miejscu szkolenia.